Únor 2012

Top music únor 2O12

12. února 2012 v 17:00 | Kejminka :P |  Music


Rest in peace

12. února 2012 v 12:00 | Kejminka :P |  Denicek

REST IN PEACE

....Whitney Houston

Podle mě žena s dokonalym hlasem a tyhle dvě písničky si myslím , že z Vás zná skoro každý..

12. února

12. února 2012 v 8:02 | Kejminka :P |  Denicek

Ahooj :) Dneska jsem si řekla, že si přivstanu abych všechno stihlaa. Mám plno úkolů , jelikož jsem na to celý týden co byla naše škola na lyžáku kašlala, a zadanou práci nemam hotovou:D rovnou si udělám nejspíš čtenářský deník .. Pak se sebou pořádně něco udělam a na večer půjdu do sauny a do fitka s M. Tak se snad dneska nebudu nudiit, včera jsem zapomněla přednastavit to co jsem chtěla, tak to udělám teďko:) Takže tu dneska přibydou tři články možná:) Zas mě nějak pobolívá v krku, hrozný už .. ať je léto fakt , že jo .. Nejhorší je, že když se podívám z okna je tam krásně sluníčko , že si řikam, že nemůže bejt taková zima avšak zdání klame.. Jinak co říkáte na TVD ? Já jsem teda spokojená :D Elena podle mě prostě patří k Stefanovi , Damona mam taky ráda, to jo . . Ale Stefan je Stefan:P a tenhle díl byl dobrá a podle mě Damon se nikdy nezmění .. No nic jdu přednastavit ty články a vrhnu se na literaturu a němčinu , tak si užijte neděli :) Když je zítra zase ta otravná školaa..

http://www.formspring.me/Kejmiiie


11. Února

11. února 2012 v 8:35 | Kejminka P. |  Denicek

ZAKÁZANÉ OVOCE CHUTNÁ NEJLÍP ..

(něco na tom bude .. )
Zdravím :) Teď jsem se dva dny neozvala, jelikož ve ČT jsme teda šly s kamarádkou hned po škole nakupovat a přijela jsem domu kolem půl osmé tak jsem byla hotová , jen jsem si dala vanu a šla domu .. ale konečně jsem sehnala zas po dlouhé době rifle , které mi sednou. :) A včera se mi po škole udělalo zas nějak zle , měl přiject miláček ale tak jsme to nechali na dnešek:)
Sice je sobota, ale já jsem vzhůru už od sedmi:D Musela jsem si rychle stáhnout The vampire diaries a hned co to dopíšu se mrknu a půjdu zas spát:D Jinak to počasí venku , je už fakt nezvladatelnýý .. každý ráno co jezdim do školy si beru minimálně dvoje silné ponožky a stejně mi mrznou prsty jak ..:D Ještě ke všemu mám od té zimy strašně popraskané rty a pálí me tak nějak celej obličej :/ ..
No nic pozdějš sem možná hodím jedno video, A určitě sem dám nějaké písničky co teď poslouchám nejvíce.. tak se zatím mějte:P

http://www.formspring.me/Kejmiiieked vas niekto uraza ..

8. února 2012 v 21:22 | Kejminka :P |  Denicek

school school school ..

Ach jo, zítra zase škola a ke všemu odpoledka muj NEJOBLÍBENĚJŠÍ předmět Public relations -fuj fuj fuj..no nic:D po škole jdu s kamarádkou podívat se po nějakém oblečení tak aspon na něco se můžu těšit .. aale to vstávání mě už zabíjí..

8. února

8. února 2012 v 10:55 | Kejminka :P |  Denicek

- Nevzdávejte se toho, co chcete nejvíce, jen proto, co byste chtěli zrovna teď..

Zdravíím , překvápko ? :D Píšu ze školy .. Jak jste si nejspíš všimli, mám nový desing - od úžasný Bonitky :) Myslela jsem, že s blogem už seknu, ale jelikož mi Bonitka včera napsala, že by mi udělala dess a ještě ke všemu udělala takový krásný tak by byla škoda se sem nevrátit:) Budu se snažit, už fakt!!:D ale musíte mi pomoct a říct jaký články ( o čem atd ) by jste chtěli :) Upozorňuju , že na video nebo tak se fakt natáčet nebudu, jako videoodpovědi a tak, to mi už přijde takový ,, divný:D:) ale jinak uvítám všechn vaše nápady:)
Já si dneska dávám 4 hodiny angličtiny , parádička:D Šíleně mě bolí břicho, protože jsem se rozhodla, že zhubnu a včera jsem to přehnala s cvikama na břicho:D Ale sranda, hned lepší pocit , když pro sebe něco děláte, ne ? :-) Dneska bych šla po škole bruslit, jenže to už se nikomu nebude chtít, jelikož každej v LN má prázdniny , tak chodí kolem druhý a já bych mohla až pozdě a sama tam strašit nebudu:D ...No nic, když dáte nějaký dobrý návrh na článek třeba se tu do večera objeví :) Mějte se