Říjen 2011

O V E R

14. října 2011 v 18:48 | Kejminka :P

THE END

Yes, yes =) A důvod ? Začíná pro mě uplně novej život, asi víte jak to myslim. Střední, nový kamarádi, nový kluci , nové město & především plno učení. A blog do toho všeho nepotřebuju - nebaví mě a stejně nevím co psát. Možná začíná to nejlepší období jak každý říká, kdo ví .. Ale 100 % začíná něco nového. Každopádně jsem ted spokojená i když pomalu přicházím o všechno co bylo dřív .. Ale s tím se dalo tak nějak počítat. Ze základy se nebavím s nikym kromě Lucky se kterou jsem i na střední a mojí milovanou Andrejkou. A né, ty lidi mi ani trochu nechybí. Ve škole se zatím držim na dvojkách a nechci si to nijak pokazit. Škola mě baví a jak už jsem asi 100x psala a napíšu to klidně po 101 LÍP JSEM SI VYBRAT NEMOHLA ! A škola je pro mě ted na prvním místě..
Blog mám 4 roky a díky němu se mi na facebooku vytvořilo a do dneška tvoří plno fake profilů. Ale to už neřešim. Dělejte si jak chcete, ono Vás to jednou přejde a budete se smát sami sobě tak jak se ted směju já Vám =)

Tak snad jenom děkuju za tak skvělou návštěvnost, když byly dny co tu bylo 600 lidí denně.
Podle mě blog.cz klesá víc než dost. Ale pořád jsou tu skvělé blogerky jako je Karolínka , Kasenka , Xoxo etc. =)
Možná se někdy vrátim, kdo ví =) Mějte se !

Budu určite na formspringu, takže tam psát můžete =)

http://www.formspring.me/Kejmiiie

With love K. =*

Top slow songs ..

5. října 2011 v 18:11 | Kejminka :P |  Music

Mam pro Vás zas nějaký seznam POMALÝCH písniček :) .. enjoy it

snažila jsem se tu dát takové co nejspíš moc neznáte ..
1. Birdy - People help the people

back

2. října 2011 v 19:34 | Kejminka :P |  Denicek
Když už se má něco podělat tak ať aspoň pořádně .. Hah. Čim začít nevim, je toho dneska plno co chci napsat, tak kdo to dočte bude frajer:)

Za 1. FORMSPRING mám zpět, nevím jak sem to udělala, nějak přes email, tak je to fajn :)

No, jinak v pátek jsme byli na 'seznamováku' s 2.A :) Bylo to i s p.učitelkama, ale ty nás nehlídali, takže jsme si mohli dělat co chcem, parádička! ;) O pití nebyla nouze:D I když můžu Vám říct, takovou zimu sem ještě nezažila. Měla jsem na sobě dvě tílka, svetr, absolventské tričko, mikinu, bundu a byla jsem zabalená do spacáku a furt sem mrzla :/ Kolem 1 nás vytáhli na stezku odvahy, hah šla jsem s Barunkou, skoro sem strachy brečela, nesnášim tmu, fakt ne:) Spát jsme šli kolem 5 , půl tušim? Měli jsme chatu pro 5, spalo nás tam 7, já spala s Markétkou, protože u nás na chatce spal ještě našeho profesora bratr:) ale to už nikdo nevěděl.. :D Díkybohu že tam byl, ráno nás hodil na vlakáč do Mostu a celý špinavý promrzlý jsme s Markétkou razily domu:)
Asi si nikdo neumí představit, jak za tu školu jsem ráda..
Učitelé, kolektiv, ten přístup všechno. Asi od 10 do 12 jsme byli u táboráku a zpívali. Je to všechno tak jiný než sem čekala, milionkrát lepší. I když se pomalu ale jistě ztrácím v učení, je toho na mě moc.. Nebyla sem zvyklá se učit, ale teď musím začít. Zatím nemam horší známku než 2ku. Dokonce i z NĚMČINY a EKO. mam za 2 ! :P Ale ta finanční gramotnost .. bude 5 :D Každopádně všechno vypadá tak skvěle, ale to by u mě nebylo možný, všechno co se týče školy je fajn, ale když přijdu ze školy, je to katastrofa.. Ne doma je to parádní, ale to ostatní. Pomalu ale jistě přicházim o nejlepší kamarádku, a to jsme si říkaly jak se budem vídat a vše, ale ta škole bere tolik času + obě máme přítele tak to neni tak lehký.. Ještě když jsme každá v jiným městě. S miláčkem to jde taky od 10 k 5 .. A můžu si za to sama, ale co už..Zítra mam nultou , budem psát opět z FG tak jsem na to zvědavá.. Ale těšim se tam, fakt že jo:) Včera jsme zkoukla TVD , miluju ten seriál a miluju Stefana, přesto mě v tom díle nasral:D Snad se nedá dohromady s tou blonckou, chjo, Má s nim být Elena, tak to prostě je. Damona mam taky ráda, ale Stefan prostě.. Dneska jsem koukala na TLG. taky zajímavý a začíná mě to bavit furt víc. Chudák Sutton, neměla jsem jí ráda, ale teď mi jí bylo líto.

Ještě 3 dny a bude to / bylo by to 8 měsíců. Kdo ví jak to teď bude a jak to dopadne. Snad dobře, jenže nejhorší je, že ani nevim co je to 'dobře' ..
¨
Jedno velký PROMIŇ

http://www.formspring.me/Kejmiiie