Květen 2011

30.5.noo

30. května 2011 v 14:33 | Kejminka :P |  Denicek

Perfect nightmare

Už mi to přijde spíš k smíchu, než k pláči .. Jak se behěm chviličky dokáže všechno totálě zesrat i přes to, jak ste si říkali jak tohle jen tak nepřijde.. Ale co už, nebudu kvůli tomu depkařit či co. Venku je krásně tak si jdem užívat sluníčka.. snad se máte lépe:)
Prostě mu říct sbohem .Občas bych měla.
Ale občas . Neseberu sílu
Říct, že je to špatně .Občas nenávidím
Občas miluji. Občas se trápím
Občas ne. Občas čekám
Až se změní, Ale je to v pořádku
Skrývám bolest. A nikdy ho nechci opustit
Říká se, že nepřemýšlím, ale jsem zamilovaná
Do tohoto muže,Yeah..

Top k 29.5

29. května 2011 v 9:23 | Kejminka :P |  Music
Nějaké starší, nějaké novější .. Pro mě momentálně TOP.

Dobré věty:D

28. května 2011 v 20:02 | Kejminka :P |  mojenazory

S T A T U S Y

na facebook ?
- Hodně z Vás se vždycky ptá , kde to beru tak Vám taky pár jich hodím :P Určitě to fejsíčkáří ocení:D:)
( většinu z nich jsem právě 'ukradla' :D, nebo našla lanáhodou na netu .. )

Víte proč vám kluci říkají Beruško, Lásko, Miláčku a podobně? To aby nepopletli vaše jméno s jménem od jiné

Jestli chceš princeznu, tak se chovej jako princ, protože pro vola se najdou jen krávy

Když mě opustíš kvůli jiné, stanu se lesbičkou a převezmu ti ji.
Další celý článek -

GIVE ME EVERYTHING TONIGHT! :P

28. května 2011 v 17:02 | Kejminka :P |  Denicek
Zdravíím :) Tak zezačátku proč jsem nepřidávala? Venku bylo nádherně, fakt sem neměla nejmenší náladu sedět u ntb a když jsem tu už byla - večer tak sem byla max. na icq a fejsu .. Ale už tu chci zas přidávat:)

Od pátku je venku o5 hnusně takže paráda. Včera jsme byli s miláčkem a Lůcou u kamaráda na bytě, dneska jsem měla jít oslavovat narozky Kubíka, ale neni mi po včerejšku jaksi dobře:/ Takže zůstanu doma. Na primě od 20:00 dávaj 'Rozchod, a vypada to hezky. Teď koukám na PLL , aspoň něco zabije nudu ..Dnes se ještě ozvu :P

Damon ?

8. května 2011 v 19:42 | Kejminka :P |  tvdvidea
Dokonalé, úžasné video. Až do poslední chvíle v posledním dilu jsem doufala, že Jenna přežije a ono nic ..
Četla jsem na pár stránkách, že jedna oblíbená osoba umře. Bude to Damon?
A ještě jinde bylo psáno, že neumře, ale že se z něj stane člověk, co vy na to?

8.5.aa

8. května 2011 v 10:19 | Kejminka :P |  Denicek

8. května

Rusáky porazit se dá dá dá
A Český tým na to má má má !!

Zdravím :P Dneska je venku nádherně , takže nemam v plánu bejt doma. Chci chytat barvu:/ Ani se mi nechce nic moc psát, takže se ozvu nejspíš večer nebo kolem tý 4 , jak začína hokej :PP Takže užívejte sluníčka!! I když co jsem koukala celý tenhle týden má bejt krááásně . :)

http://www.formspring.me/Kejmiiie


moje štěstí. :)

7. května 2011 v 14:09 | Kejminka :P |  mojenazory


Po dlouhý době můžu říct, že jsem fakt šťastná. Všechno co jsem chtěla, chci. Vychází ..

ŠKOLA

*Na školu jsem přijatá, přesně na tu kterou sem nejvíc chtěla a měla jsem nejvetší strach, že se tam nedostanu, ale mam štěští a vedle mě leží desky v kterých je offic. papír o přijetí.. Konečně! Tak sem se toho bála, to byl jediný důvod proč sem se netěšila do 9té třidy..

RODINA

*Doma je všechno tak dobrý ..konečně mě začli brát jako starší. Došlo jim, že mi neni 12náct a jsem schopná se o sebe postarat, dorazit domu včas. Dovolí mi toho mnohem víc než kdykoliv předtím, sice když jsem venku volaj mi aspoň 4x , ale to jim za zlé nemam, chápu , že maj strach .. Miluju je a nevyměnila bych je za nic. I přes to jak se někdy hádáme a nadávám na ně..

PŘÁTELÉ

*Mam úžasný kamarádky. Ano tu hlavní mam už 9 let, takže nic nového. Protože ona bude vždycky ta NEJLEPŠÍ KAMARÁDKA. Víte jakej to je pocit mít někoho kdo vám ve všem pomůže, zvedne náladu, vyslechne, zanadává s váma když máte vztek. Směje se s váma , když máte radost. Smutní s váma, když máte v očích slzy.. I jestli teď, na konci 9třídy už to nebude jako dřív, vždycky bude ta NEJ. Nevěřím, že bych mohla najít jinou takovou. Samozřejmě jsou tu i jiný, např. Lucinka s kterou si teď nejvíc rozumim, úžasná holka, moje budoucí spolužačka na střední ! :)

LÁSKA

* Jo! Konečně. Našla jsem někoho komu můžu upřímně říct : ,Miluju' Všechno to přišlo tak rychle, z ničeho nic. Když si vezmu, že před dvouma dny to byli tři měsíce od toho prvního ''sblížení .. '' :D:) Je to sice krátká doba, ale i za tu krátkou dobu mi přirostl tak k srdci. A to jsem nikdy nebyla holka co se rychle zamiluje. Ale on je přešně takovej kluk, kterýho já potřebuju. Už když jdu od něj, chybí mi. Když mam špatnou náladu, stačí mi ho vidět a všechno se zdá lepší..Jsem šťastná za to, že ho mam. <3

Ahahaha tak to by bylo vše:P Když si to tak shrnem → Rodina, Láska, Přátelství. 3 nejdůležitější věci a všechno mám. Je to tak divný, jak všechno vychází .. Že jen mám strach kdy se něco pokazí..


7.5

7. května 2011 v 12:52 | Kejminka :P |  Denicek

7.KVĚTNA

Ahoj zlatíčka :) Omlouváám se, že jsem dýl nenapsala. Ale bylo toho na mě fakt hodně :) Díkybohu od včera mám už jasno a jsem zas v klidu:) I když jsem si doma udělala pěkný průser :D Ale naši to celkem nesou dobře, takže do příštího víkendu určitě povolej a pojedu na ty 'slavnosti' . Včera sme byli pít s Lůcou a Kristýnkou. To by nebyl pátek , aby se něco nepodělalo, že .. Ale nakonec to dopadlo dobře, byla sem s miláčkem a pak pro mě přijel tátínek , kterej na mě hned poznal, že jsem něco pila tak mi řekl, že si koupí ten test na alkohol a pokaždý co přijdu domu budu dejchat. Docela sranda :DDD..Dneska čekejte nějaký jiný články krom deníčku:P jelikož mi je fakt špatně , vstávala jsem už v 5 jsem ospalá tak večer se jdu jen proběhnout s Jančou a jinak budu hezky doma :P Jinak teď mmi táta říkal, že se k nám možná zas nastěhuje Ivanka ♥ Mamky 20-ti letá ségra. Nejlepší teta co může být, takže doufaaam. Vždycky pro mě byla jako ségra a když se odstěhovala, šílenej nezvyk ..
+Ráno jsem koukala na TVD. aaaa konečně ♥ Řvala sem u toho jak blbá :DDD Ale když to bylo tak smutný. ♥ Fakt hrozný, když teď bude poslední díl 2x22 . A pak ta hnusná pauza, agrrr jako by jich nebylo uz dost..Teď jdu koukat na PLL. :P

http://www.formspring.me/Kejmiiie


Ej, ej life is a game !

4. května 2011 v 20:12 | Kejminka :P |  Music

FINSKO - ČESKO

Fandíííííííme.

http://www.formspring.me/Kejmiiie


4.5. XX

4. května 2011 v 19:06 | Kejminka :P |  Denicek

4. KVĚTNA

Ahoj ,) Ej, taky bydlíte tak v super městě, kde se drby šířej rychlostí světla? Neni možný ani už, kdyby se lidi radši naučili řešit sebe a né ostatní. Fakt už je to jen k smíchu, ta debilita.. Někdo něco řekne a hned se to bere, že je to 100% pravda a přitom nic. No ale pryč od toho.. Ve škole to dneska bylo v pohodě, o pauzu přišel miláček , tak jsme byli spolu a pak sem ještě frčela na odpoledku :/ Už aby byl pátek.. Jinak dneska hrajem , tak koukejte fandit ! :P Od včerejška mě bolí šíleně zub agrrrrr. A jdu k zubákovi až PÁTEK 13. No to mi snad vytrhá půlku pusy díky datumu:D A 14. slavnostii ..

http://www.formspring.me/Kejmiiie


Charlie bit my finger :D

3. května 2011 v 22:07 | Kejminka :P |  ostatni

3.4.2011 .xx

3. května 2011 v 18:25 | Kejminka :P |  Denicek

3. Dubna 2011

Hiiiii. Tak dnešní den byl celej na velký (. . . . ) Ve škole jsme koukali na film ,bílá vlna' no aspoň jsme se dvě hodiny neučili..Pak začl PADAT SNÍH. Docela dobrý, květen a ono sněží:D Když si vzpomenu jak jsem se před 14ti dny opalovala a umírala na teplo , tak to nechápu noo. Tak sem teda volala tátovi at pro mě přijede, jelikož do školy se už dobrej tejden nemaluju a tak se mi nechtělo jít přes město a ještě v takovym počasí:/ Doma sem zas půlku dne prospala moje nálada je fakt na bodu mrazu ZAS. Když je všechno tak jak má bejt tak přijde zas jinej problém a tohle je sakra velkej o.O Tak zatim můžu jen doufat. Ahaha kdo by pomyslel, že v 15-ti budu řešit takový věci .. ( ne fakt tu nebudu psát co )
Na facebooku teď zas koluje nějaky vir ohledně chatu, tak na to všichni klikejte no:D Jak blbý fakt..
+ dneska ještě čekejte 100% nějaký článek :)

PROSÍM POMŮŽETE?

www.facebook.com/RoxyDanceConference?ref=ts
Dej TO SE I LÍBÍ k stránce a pak pár řádků dole dej _to se mi líbí_ u č.4 Strašík. *DĚKUJU* <3

http://www.formspring.me/Kejmiiie


Já a ..

2. května 2011 v 17:04 | Kejminka :P |  Fotky
Jelikož album ,fotky' je v celku prázdné dávam tu pár fotky mě a ..(další)

JANIČKA


2.května

2. května 2011 v 16:23 | Kejminka :P |  Denicek
Ahooj. :) K dnešku toho nic moc co psát no. Ve škole jsem měla do 15:10. Bylo krásně celou dobu , že slunko svítilo všechno.. Tak sem se těšila na P. , protože po škole měl čekat . A ono kolem 2 začne takovej slejvák, takže nic. Volala sem taťkovi ať pro mě přijede, tak jsme jeli nakoupit něco k jídlu a teď se budu hezky válet v posteli a koukat na hokej :P Ještě musím napsat referát na literaturu o nějaké knížce - či filmu. Nejspíš napíšu o A walk to remember, jelikož si ten film pamatuju fakt celý do detailů.
Jinak někdo napsal , že holka z tohodle blogu kopíruje články. ↓

www.karamelka29.blog.cz

Určitě si všimnete, že článek 1.Máj je můj a pár ostatní + menu od XOXO . Taky jsou tam brýle only-chanel mám za to:D Takže tak.. Nevím co z toho máte, ale je mi to fuk, jen to tu píšu ať se můžou ostatní podívat:)

http://www.formspring.me/KejmiiieTop 2 filmy.

1. května 2011 v 12:34 | Kejminka :P |  Filmy
Vybrala jsem dva filmy, který sem viděla v poslední době a zaujmuli mě asi tak nejvíc.
1- Láska a jiné závislosti
2 - Spolubydlíci
Pod perexem !

Try Sleeping With A Broken Heart

1. května 2011 v 12:00 | Kejminka :P |  Music
Dávam tu originál písničku + 2x Cover. Jednou od holky, podruhe od kluka.
Který cover se Vám líbí víc? :P
+POD PEREXEM.


1.5 = Máj ?

1. května 2011 v 8:33 | Kejminka :P |  Denicek
,, Byl první mááj, lásky čas'' Ahahaha.
Co na tenhle ,svátek' nebo jak to nazývat říkáte? Pro mně je to obyčejnej den, stejně jako Valentýn a podobné blbosti. I když ten Máj má aspoň přece jen k ČR blíž. Dodržujete ,tradici' - polibek pod třešní - nebo na to kašlete jako já? :D:)
Každopádně jestli tenhle svátek máte nějak rádi, tak si ho se svým miláčkem užijte :)

http://www.formspring.me/Kejmiiie