Prosinec 2009

HAPPY NEW YEAR

31. prosince 2009 v 20:25 | ..K_ejmiii.. ,<3
Tak at je ten rok 2010 lepší než tenhle.. (:

Silvestr jo ? ..

30. prosince 2009 v 23:15 | ..K_ejmiii.. ,<3
..Ahoj (:.. Nějak nemam náladu psát noo .. Ve fotáku mam videa z dneška, ale sem líná je dát do pc tak možná zejtra.. Co Silvestr? Těsíte se?..Asi jo co (: ..Já moc ne :D ..S tim skym bych chtěla bejt nebudu,, tak co vid .. Nejradši bych to celý zaspala...

JUSTIN

30. prosince 2009 v 2:40 | ..K_ejmiii.. ,<3

nějake přání? (:

28. prosince 2009 v 22:29 | ..K_ejmiii.. ,<3

Čaau (: .. Tak sem ráda, že se video líbí :D.. No co dneska.. Byla sem asi tři hodky venku s Ajdou, zašli sme do kaufu koupit housky a kuřecí šunku ..:D Pak sme potkali Toma <3Coração ocupado .. no .. (: .. Byla zima, celkem i nuda.. Tak sme sli asi po 2 hodinach domu (:..Uplně mam sedřené celé nohy od těch bot :x.. Nevim co přidávat,,deníček, videa, písničky,fotky, co by ste tu ještě chtěli? nějaké spešl přání? :D,, Dejte vědět (:
↓↓
1-7.gif image by Saliskoexclamation
poslechni (: JINÁ NEŽ ORIGINAL (:

Noaco :X :D

28. prosince 2009 v 1:24 | KejmiNa <3 ..
Slibovala sem videa (: Tak tady je jedno ..

26.12

26. prosince 2009 v 23:50 | ..K_ejmiii.. ,<3

Zdravíím,, (: Tak venku to bylo fain.. Tak jako vždycky s ní že :D.. I když pár lidí sme potkat nemuseli no (: ..Ale co už. Asi hodinu sme se jenom tak procházeli a pak si šli sednou do kina, bo začala být docela zima :D ..Když sem přišla domu, lehla sem si a asi po půl hodině se zvedla a také křeče do celého břicha :D asi hodinu, sem myslela že chcípnu :D..

..No, před chvíli mi přišla jedna taková hezká smska (:Coração ocupado .. Na jednu stranu sem ráda.. I když .. No to je jedno stejně to za 1 nepochopíte a za 2 to neni nic co bych sem chtěla psát (:..Je to hrozný jak se to všechno mění no ...
Když se zaposloucháte, možná i pochopíte jak se mam ...
KejmiNa

SLUNÍČKO :D

26. prosince 2009 v 15:06 | KejmiNa <3 ..
Hej ne,,exclamationvenku svítí slunko,, *IN LOVE*vipadá na to pěknej den :D,, :) Asi před hodinou sem vstávala no <3 ..Ted se sebou jdu něco udělat, a mažu ven za Ajdulou,, :* ..Uplně mam celkem fain náladu (:..Coração ocupadoJenom mě mrzí,, že mi t-e-n j-e-d-e-n nevěří :( .. Protože ho mam nejviac ráda,,i když vim, že si za to můžu sama. No večer se určitě ještě ozvu,, :*
KejmiNaDOKONČENO (:

25. prosince 2009 v 23:18 | KejmiNa <3 ..
Ahoj děčkáá,,Coração ocupado jak sem slíbila, tak sem udělala (:.Nový des,, pozměněné menu .. :) Sem celkem spokojená no.. :)
Vánoce sou za náma co :)exclamation Tak zase za rok .. S dárkama sem byla spokojená. Dostala sem všechno co sem chtěla. Foťák, oblečení, boty, kosmetiku atd atd :)..Co vy? ..
Nějak nevim co psát no.. Furt mi vrtá hlavou pár věcí .. I když, asi to už uplně skončilo. Mrzí to, ale vim že to je to co jsem chtěla .. Vrr asi víte jaký to je, když ta "jedna část" chce a ta druhá ne.. Hrozné :D ..
Zejtra pujdu nejspíš s Ajkou do kina,, si sednout.. Protože venku nejde bejt, budto tam mrzne, nebo fouká vítr.. Sněží nebo prší .. No nevyberete si ..Já končim, jdu ještě udělat něco s menu a taak,, Ciao :*

Hej vůbec se nemam dobře.. :(

:P :-**

22. prosince 2009 v 9:34 | ..K_ejmiii.. ,<3
Coração ocupadoPO VÁNOCÍCH,, SE TO TU HNED ZAS ROZJEDE :P :)) exclamation
Aa :) dlouha doba

19. prosince 2009 v 14:48 | ..K_ejmiii.. ,<3
Ahooj :) Tyjo píšu po dlouhý době co? :D.. Důvodů je plno .. Teda hlavně ,, nemam čas a ani nějak mě to nebaví :) Tak víte co i když sem hodně doma tak radši koukam na filmy nebo spim :D .. Venku je plno sněhu <3 .. Sníh mam ráda, ale ta zima je příšerná :D.. Jakože nosim troje ponožky do těch růžovejch nike,, a cestou ze školy jaksi praskli :D:d,, tak docela dobrý .. Včera sme byli s našima nakupovat na Vánoce,, tak faine .. No.. po Vánocích určitě udělam novej dess,, budou i konečně videa páč bude novej fotak,, kde mi to konečně pujde dávat na net :D,,To bude asi všechno :) A co Vy? Těšíte se na Vánoce? :D Já teda po včerejšku jak malý dítě.. :)

<3 Fotka

6. prosince 2009 v 9:40 | ..K_ejmiii.. ,<3
Coração ocupadoJak ste si užili Mikuláše? :)))