Říjen 2009

..1.listopad

31. října 2009 v 16:54 | ..K_ejmiii.. ,<3
Ahojtéé,, tak se po dlouhé době ozývám :),, Důvodů proč sem nepsala je plnoo,, ale tak nechci se vykecávat- nebavilo mě to a nijak mi blog nechyběl :).. Od tý doby, co jsem na notebooku tak mě to prostě neláká, ale končit nechci :).. Jinak novinek je celkem dost.. Ty krátké prázdniny se celkem vydařili,, tak dobré :).. No.. kašlu na pixelky a dopobně, nechce se mi to sem dávat :D,, Někdy se zas ozvu, pa :*

17 už

17. října 2009 v 1:48 | ..K_ejmiii.. ,<3


ČááO :*,, tak jako vůbec nejsem unavená, píšu si tu s Davídkem :)) A pořád přemejšlim o tom všem :( ,, no,, asi tedko moc nebudu přidávat, protože rodiče konečně koupili notas :) jenže tu vůbec nic nemám tak chvilku bude tvrat než sem všechno postahuju atd atd :),, sem ráda, že si tu můžu psát a poslouchat písničky ne =D,, zítra,,teda vlastně dn
eska sem měla jít s Davčou jenže má brigádu taak nic,, snad to vyjde aspon s Endy :) Ráno sem slíbila že se přijdu podvat klukum na fotbal tak uvidime noo :) už neviem co psáát,, :)


Justin Bieber

14. října 2009 v 10:12 | ..K_ejmii..

Fotky, písničky a něco o něm,, neni ten kluk úžasnej? :D <3
↓↓

13-4.gif image by SaliskoVěk: 15
13-4.gif image by SaliskoDatum narození: 14. 03. 1994
13-4.gif image by SaliskoMísto narození: Stratford, Ontario, Kanada
13-4.gif image by SaliskoZnamení: Ryby
ONE TIME

One Less Lonely Girl
Fotky v celym článku
↓↓

Chci Tě

13. října 2009 v 20:13 | ..K_ejmii..
Ta co mě pokaždé rozbrečí ..
+Text, kterej sem psala v noci kolem 1, když sem se nudila..

Chci Tě moc..
Tady a hned nečekej prosím až řeknu ted.Využij tuhle chvíli, my dva se nemůžem mýlit. Tvé pohledy a tichá slova tvé vlasy do kterých sem se schoval..Chci Tě.. A každým dnem chci víc, tohle je to, co ti chci říct. I když to oba lásko víme. Za touhu se stejně nestydíme.Chci tě, tvé myšleny a pousmání..Seš má? Milá paní ve tvé náručí se chci unášet v dešti vedle Tebe kráčet. Být stále propleten s Tebou. Ochutnat tvou lásku záhadnou .. jou ..
CELÝ ČLÁNEK>

70 otázek- co o mě nevíš..

13. října 2009 v 0:12
1.Kolik lidí jsi tento týden políbil/a?
3
2. Co si myslíš, že je na Tobě nejpřitažlivější ?
netušim
3. Je těžké Tě potěšit?
..jak kdy :)
4. Co máš právě teď na sobě?
tílko kratasy a teplý ponožky
5. Co máš rád/a na létě?
teplo, bazén, a to že je dlouho vide, ne jako v zimě!
6. Lituješ něčeho za poslední měsíc?
a né málo ..
7. Jsi teď se svým životem spokojen/á?
vůbec
8. Jaká barva očí se Ti líbí na opačném pohlaví?
modrá
9. Jaká je barva Tvého pokoje?
oranžová.. ale příští tejden bude růžovo modrá :D
10. Jaká je oblíbená věc v Tvém pokoji?
Postel, pc, tv

12.10

12. října 2009 v 23:57 | ..K_ejmii..

CiaO :-*,, tak už fakt se budu o blog starat více :D.heart-5.gif heart image by Enidta. Sem nemocná, takže mám času až až,,,confused-3.gif image by EnidtaDneska sme šli k doktorce, že mě bolí v krku atd atd však to znáte,,2-5.gif image by Salisko jenže matka jakože frajerka řekla doktorce i o tom, jak mě často bolí břicho.. A ta nejspíš na něco přišla :Dsad-3.gif sad image by Enidta Tak musíme počkat na výsledky který mají být zéjtra..1-5.gif image by Saliskojá teda doufam, že tam nic nebude.. A že to hlavně nebude s ledvinama.. No uvidíme :).. Jinak už mám celkem lepší náladu, hodně z Vás to video pod tímto článkem pochopila uplně jinak. To video je něco jako "vzpomínkový" :).. No..sad-3.gif sad image by Enidta asi tak :)1-5.gif image by Salisko .. Uplně se nudím, tak něco ještě přidám .. :) Aby tu toho bylo vícangry-pink.gif image by Enidta :D,,

Affs- čtěte

12. října 2009 v 23:40 | ..K_ejmii..

Takže,, je tu "zápis" AFFS po celkem dlouhé době :D.. Je to, protože řada z Vás mi napsalo, jestli nechci spřátelit a když už sem napsala jo, tak nevim jestli to platí atd atd.. Tak se prosim Váás zapište pod tenhle článek.13-4.gif image by SaliskoTen zápis platí i pro starý sb, protože chci vědět kdo sem aspon jednou za ty DVA TÝDNY chodí :D ..

Stačí mi
↓↓
~Přezdívka~
~Adresa blogu~
Tady se podívej koho mám v AFFS.
Chceš spřátelit? Tak si určitě přečti tohle!
Děkuju

:( .. I.M.Y

9. října 2009 v 6:50 | ..K_ejmii..
Vím, psala sem, že se budu blogu věnovat víc.. http://emo-hannah.blog.cz/Ale ted neni vůbec nálada .. :( sad-3.gif sad image by Enidta Možná o výkend, že bych změnila dess a začla znovu ale nevim..Protože pochybuju, že se mi nějak zlepší nálada...Nebudu tu nic psát,, a hodím sem jedno video..

FOTKA
VIDEO

hope ..

5. října 2009 v 21:52 | ..K_ejmii..
Čaau,, tak máme zas pondelí :(..http://emo-hannah.blog.cz/ Dneska sem měla od 7 tak dobrej začátek no :D,, Ale tak dalo se to,, :)blush-pink.gif image by EnidtaVčera byl celkem fáin den.heart-5.gif heart image by Enidta. Šla sem se podívat na fotbal 1-5.gif image by Salisko,, ale byla sem tam ani né 15 minut, což mě fakt nasralo :D04-1.gif image by SaliskoProtože sem jednomu klučivovi slíbila,confused-3.gif image by Enidta že tam budu.. Jenže mi volal Tom kde sem,angry-pink.gif image by Enidta, měli sme jít ven až po 5 jenže frajer mi volal už před půl 5..Jo bylo to fain, ujel mu autobus před očima jen kvůli jeho blbosti :D2-5.gif image by Salisko .. No co už :).. Jo dneska o matiku sem přemejšlela, že se blogu budu víc věnovat, at se mi zas zvýší návštěvnost. :) Takže mam pár novej affs a články tu budou častějš ;) ..No asi si pujdu lehnout nebo nevim leze na mě zas ta /skvělá večerní nálada/ .. A musim furt přemejšlet..sad-3.gif sad image by Enidta Jak bych vrátila čas <33 :( ..
Coração ocupado
Coração ocupado


..Blablablaa

3. října 2009 v 21:43 | ..K_ejmii.. <3
Čaute :) .. Tak sem si řekla, že bych měla asi napsat článek :D.. No ve škole to bylo fain, v pátek nic moc a dneska tak nějak smíchaný :D .. Ráno sme šly s Ajdulou na fotbal,, s Mirou a Majtinem :). . Tak sme potkali Kokiho atd,, Tak mi řekli něco skvělýho //co mi udělalo tak uzasnou náladu//. . :'(http://emo-hannah.blog.cz/ Moc sem tomu nevěřila, jenže když sem přišla an ICQ tak mi to někdo aji potvrdil . tak to bylo fakt dobrý no .. Pak sem šla ven a už bylo dobře :-* Díky tý mojí .. Venku to bylo uplně dobré :D.. Takový kluka sme potkali,, no 20 mu tak mohlo bejt a takový fakt krásny věci mi říkal :D:D ,, No večer sem šla domu, sama parkem,, myslela sem, že se poseru tak sem skoro celou cestu běžela, když sem si vzpoměla jak nás minule s Ajkou zastavilo auto :D .. Zejtra je toho v plánu docela dost tak uvidime jestli to vyjde.. :)