Srpen 2009

END

31. srpna 2009 v 21:46 | ..K_ejmii..
Prominte,, dneska nebyl čas. Článek napíšu zítra. Udělala sem nový dess ještě musim předělat menu, ale to taky až zejtra..

..Prázdniny končej.. Mě utekli šíleně rychle. Do školy se i docela těšim ale vim, že mě to za pár dnů přejde..


Doma

30. srpna 2009 v 18:52 | ..K_ejmii.. <3

Chci zpátky

.. :(
Jsem doma.. Tak aby ste věděli :D .. Pozdějc napíšu delší článek ;) ..


love ||

29. srpna 2009 v 23:09 | ..K_ejmii..

zítra :-*

29. srpna 2009 v 5:00 | ..K_ejmii..
Už zeejtra se vracím <3 ..
Moje očko :D

Příběh-večer

26. srpna 2009 v 12:15 | ..K_ejmii..
Tenhle příběh je už starší. Vymyslela sem ho cca před rokem :)

Hm hm hm :D

26. srpna 2009 v 10:52 | ..K_ejmii..
..To by mě zajímalo, jak hodně mi klesla návštěvnost :D ..

:-* Mmm

25. srpna 2009 v 10:27 | ..K_ejmii..

fotky [2]

24. srpna 2009 v 0:02 | ..K_ejmii..

Nejvíc stastna s nim..

23. srpna 2009 v 20:00 | ..K_ejmii..
Photobucket - Video and Image HostingProč?Photobucket - Video and Image Hosting
Photobucket - Video and Image HostingProtože mi stačí ho jenom vidět a sem hned štastná.
Photobucket - Video and Image HostingProtože on má ten nejlepší smích na světe.
Photobucket - Video and Image HostingProtože s nim se cejtim nejlíp.
Photobucket - Video and Image HostingProtože on je ten nejlepší.
Photobucket - Video and Image HostingProtože ho miluju <3.
..A protože, je to jedinej kluk co mi dokázal, že mě má fakt rád a záleží mu na mě.... 1-7.gif image by Salisko


Okraje na blog.

23. srpna 2009 v 10:00 | ..K_ejmii..

2 Nápisy

22. srpna 2009 v 23:00 | ..K_ejmii..


4 vtipy ;)

22. srpna 2009 v 8:00 | ..K_ejmii..

Přijde blondýna do obchodu v Německu a povídá: "Já bych chtěla dvě tužkové baterie."
Prodavačka nechápavě odpoví: "Wie bitte?"
A blondýna: "Asi nabitý, ty krávo."
Pepíku, kde ses narodil?" ptá se pan učitel.
"Prosím, v Praze!"
"A která část?"
"Já jsem se tam narodil celý!"
Ve tři v noci zazvoní profesorovi telefon, ozve se tichý hlas:
"Probudil jsem tě?"
.
.
"Hmm, ano..."
.
.
"Tak to je dobře, protože já se ještě učím, ty hajzle!"
Franto,řekni mi dvě zájmena! Vyvolává frantu učitel
Kdo já?
Výborně Franto

Cry

21. srpna 2009 v 10:04 | ..K_ejmii..
Ten překlad je nádherný <3

Jsem stále v úžasu proč řekla jsi mi sbohem,
a nechala mě tady samotného.
Bolest v mém srdci trhá mě na kusy,
proto tu teď stojím sám.

Italie ..

20. srpna 2009 v 22:53 | ..K_ejmii..
Nazdár,, tak tohle je nejspíš poslední článek co neni přednastavený. Dnešek byl fáin.. Až na ten večer :( Achjo myslela sem, že mě trefí :D .. Deset posledních dnů prázdnin .. V Italii. BEZ TOMA :( .. No co .. V neděli se vracíme nevím čas, ale jestli to nebude po 23:00 tak se určitě ozvu, že už sem doma :) ..

Blog nepozastavuju. A co tu je všechno přednastavenýho?
Photobucket - Video and Image HostingNěco pro tvůj blog <3
Photobucket - Video and Image HostingPár věcí z mýho života <3
Photobucket - Video and Image HostingJednodílnej příběh <3 ¨
Photobucket - Video and Image HostingFotky <3
..A mnoho dalšího :)


:* No jo :)

20. srpna 2009 v 11:14 | ..K_ejmii..

Ńazdráá,, Tak zejtra už do tý Ilalie :( .. Né že bych se tam netěšila, ale asi bych byla radši doma.. Přece jenom je to poslední tejden prázdnin! A já chtěla bejt s těma mejma.. a né někde v Italii..Dneska musim dobalit věci a ještě něco nakoupit jít k babice a bejt s Tomem :) Tak uvidíme :) .. Blog pozastavovat nebudu, protože sem přednastavila nějaky články a ještě přednastavím :) . Písničky, okraje na blog, fotky a pod. Ještě uvidim co bude s /příběhem/ možná večer napíšu pár dílů a přednastavim ale myslim že ne ..
Tu písničku nepřestanu mít ráda :'( ...
Photobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image Hosting

MILUJU :***

19. srpna 2009 v 20:04 | ..K_ejmii..
..víme víme :) ..

D.R. jen na první pohled.. [4díl]

18. srpna 2009 v 22:42 | ..K_ejmii..


Elis mě obejmula a utěšovala mě .. Což se jí moc nedařilo. A co že mi to vůbec řekla? "Víš Massie včera večer sem viděla Nicka jak sedí s Kristen v parku na lavičce a líbají se.. myslim, že bys to měla vědět" ... Chápete to? Sem snim už půl roku! A on to takhle zahodí?

18.8

18. srpna 2009 v 22:17 | ..K_ejmii..

Nazdáar :D Tak včera paráda den <3 Nebudu to tu vypisovat, protože to nikoho nezajímá .. Dneska sem byla venku s Tomem a chvilku s JAnčou .. Sme šli do řeky já si chtěla namočit jen nohy, protože už bylo kolem 8 tak byla celkem zima,, ale ten frajer mě obejmul ..a lehl si do vody a stáhl mě sebou :D A pak už to bylo dobréé :* Sme pak šli domu osprchovat se a převlíknout a zase ven :) ..Na icq sme plánovali kam se nastěhujem :D ,, Nejlepší je noPhotobucket - Video and Image Hosting :). Co už nebudu to tu vypisovat stejně to málokdo čte :) ..

Jak já nechci do tý Italie :( ... To tam nevydržim :(

16.8

16. srpna 2009 v 23:43 | ..K_ejmii..
...Tak jsem sem dala video .. Co sem dělala asi tejden, protože se pořád sekalo :D.. Dneska bylo šílený horko. Ve stínu bylo 33 stupňů... Sem myslela, že chcípnu. Tak celej den sem byla na zahradě a hrála pinčes nebo byla v bazéně :D. Přišel pro mě Tomášek <3 Tak sem snim byla jen asi půl hodiny páč v tom horku se to proste nedalo :D. Zejtra pujdem ven na večer tak to bude v pohodě :)... Od pátku tu bylo "Lounský Vábení" v pátek sem byla i s Tomem. Byl krásnej ohnostroj :P. V sobotu sem byla jen s holkama a Kubou <3Photobucket - Video and Image Hosting.. Byli tu "Chinasky"..Jakože se stalo pár trapasů co sem psát nebudu :D. Chudáka Šmákyho sem ani nepoznala :D Ale tak pak všechno Ok :D :-* . Dneska sem už nešla, protože se mi v tom horku nechtělo a ani nebylo nic zajimavýho ..Tot asi vše :)
Ten pejsek je uzasnej :-*

Tomášek ..

16. srpna 2009 v 23:19 | ..K_ejmii..
Miluju ho.. A fakt hodně ..Photobucket - Video and Image Hosting

D.R. jen na první pohled.. [3díl]

16. srpna 2009 v 14:37 | ..K_ejmii..

Táta začne řvát tak, že to museli slyšet i sousedi. "Massie? Nicku? Co to má znamenat! Massie okamžitě vypadni do svýho pokoje a Ty Nicku počítej stim, že Massie pěkně dlouho neuvidíš. Snad sme si už jednou řekli, že Massie s Tebou venku za tmy nebude! Nechci Tě tu už vidět!"

No jo no ,, :D

16. srpna 2009 v 0:50 | ..K_ejmii..

..Tak sem si teď přečetla hezky komentáře od těch holčiček s nosem nahoru. Tak žejo smích tam byl :D. Nevim co si tim chtěj dokázat. Nikdo neunese "kritiku". Když o sobě holka píše jak je krásná a podobně- oK její věc. Když napíšu "Mě to tak nepřijde" Tak je hned zle, protože tyhle dívčiny nesnesou špatnej názor. A co z toho hned je? Že jim závidim. No to určitě ani jedna z těch hvězdiček nemá NIC co bych jim já mohla závidět. Nemam zapotřebí si vymejšlet historky jak sem byla fotit někde pro c&a a podobně :). Jako to ty "frajerky" dělají :D. Všechny ty vaši krásný komentáře si ráda přečtu. Ale nijak se tim zaobírat nebudu :). Myslim, že toho mam stokrát víc, než vy frajerky :)- Mam skvělýho kluka a opravdový kamarádky :) To si myslim, že je o dost lepší než mít nosánek nahoru :-* S takovymhle přístupem k lidem a když nesnesete špatnej názor si nikdy nenajdete pravý kamarády a natož né nějakyho kluka co by vás chtěl :). Já sem se svym životem maximálně spokojená. :). A nemam sebemenší důvod vám závidět. Tak se už konečně vzbudte z toho vašeho snění o tom jak ste ty úžasný dokonalý panenky, když ste pravej opak!

BTW: Když už chcete nadávat a psát "Fuuj blog" tak piště pod jednou přezdívkou. Nejsem tak blbá a umim se podívat na IP. A navíc spostu lidem dojde, že když během 5 minut napíšou 4 "jiný" holky hnusný a podobný komentáře tak všem dojde že je to jedna a ta samá osoba ;)

...Timhle to KONČIM. A ignoruju všechno co Vy píšete :-*

No dost :D

15. srpna 2009 v 13:55 | ..K_ejmii..
[7] Terísek | | Před 41 minutami | Reagovat
Jak myslíš! Já nejsem nejen krásná ale i chytrá a s tebou ty primitive se hádat nebudu!
Mimochodem máš bradu jako mimozemštan radši se vrat na svou planetu a neotravuj slušný lidi!
Takže frajerko, ty si tak ubohá že mě radši blokneš na svym blogu tak to napíšu tady. Co si myslíš, že se tu složim díky tvejm siláckejm kecum? Podívej se však vypadáš jak zgebra :D.. A mě říkej mimozemstan.. Ty že si chytrá? To určitě. Píše za Tebe ta tvoje namyšlenost. Dej si facku a prober se z toho snu kde si krásná chytrá a kde děláš modelku. Nikdo ti to nežere zlato :*

...Frajerka co? :D

D.R. jen na první pohled.. [2díl]

14. srpna 2009 v 23:13 | ..K_ejmii..

I přes sluchátka sem slyšela jak se naši hádaj .. Ale po půl hodině sem usla. Vzbudila sem se až na oběd, ale bylo mi nějak divně tak sem zůstala v posteli s notebookem až do 23:00 .. Najednou sem si vzpoměla, že sem měla jít ven s Nickem.. Ale ted už to bohužel nejde. Snad to pochopí, že mi nebylo nejlíp.. Vypínám notebook a jen slyším jak mi pípl telefon. Je to NICK a píše jestli bych nemohla na pár minut před barák. Řekla sem si, že to zvládnu se "vykráct ven" .. Když sem vyšla jen v mým trapnym růžovym pyžamu s králíkama Nick už stál před dveřmama se smutnym výrazem ..Začl pořád do kola opakovat "Mrzí mě to Messie fakt Tě miluju.. Nechci Ti nijak ublížit.." Když v tom začla Pinky štěkat. Bylo mi jasný, že každou chvíli přiběhne táta s basebolkou v ruce, protože Pinky štěká jen když je někdo blízko domu. Bylo to tak i před pár měsíci kdy se nás pokusili vykráct... No neříkala sem to? Vidim jak táta rychle otvírá dveře a má překvapivý výraz v obličeji...

14.8 ..:(

14. srpna 2009 v 16:33 | ..K_ejmii.. <3
Ahuuj,,
Tak doma je to už jasný. Jedem do Italie a bohužel i já, protože táta mě doma nechat nechce. Mrzí mě to, protože odjíždíme v pátek tudíž poslední tejden prázdnin budu někde v prdeli.. Nechtěla sem kvůli TomoviPhotobucket - Video and Image Hosting protože nám oboum je jasný, že se už nebudem asi výdat tak hodně když ted bude dojíždet na střední .. Ale co už :) ..To zvládnem. Jinak dneska na Váábení s Ajdulí a Luci :*Tak se těším no :) Až se vrátím tak možná ještě vlezu na pc a dám sem další díl D.R jen na první pohled. Nebo to přednastavím
play!
Photobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image Hosting

Dvě fotky s Janičkou <3

1. Díl - D.R. jen na první pohled..

13. srpna 2009 v 22:52 | ..K_ejmiii..

Je už večer. Rodiče si myslí, že spím. Jo v mých skoro 16 musím už ve 22:00 ležet v posteli. Mamka přesně ve 21:45 chodí ke mně do pokoje každý den mi popřát dobrou noc. Říkám si "Nejsem na to už dost velká?" .. Podle ní ne .. Chtěla bych vědět jaký to je mít volnost.. Být venku i za tmy. Nikdy sem tohle nezažila.. Dneska jsem vstávala už v 8 hodin, protože sme měli být u babičky už v půl 10. A byli jsme tam až do 15:00. Chtěla sem jít ven s Nickem jenže táta zas začal mít jeho řeči typu, že bych měla víc pomáhat mámě doma a podobně. Ale když sem řekla, jestli bych nemohla jít aspon s Elis si koupit něco hezkýho na sebe tak to povolil hned a ještě se na mě přitom tak "hezky" usmál. Až mi z toho bylo do breku. Proč rodiče nemůžou pochopit, že já Nicka miluju a sem snim stastna? Proč nechápou, že sem snim nejradši.. Je 23:15 a já slyšim jak se rodiče v kuchyni zase hádaj. Jo to je u nás na každodenim pořádku. Mám toho plný zuby, občas mi je mamky líto, protože táta je věčně "vystresovanej" z práce a mamka to odnáší.. "Esmé uvědom si, že sem od rána v práci a chtěl bych se pořádně vyspat! Musíš mi pořád vyprávět o tom, jak Pinky rozkousal tvoje boty?" .. Slyšim jak táta na mámu řve z ložnice který je přímo vedle mého pokoje. Dám si sluchátka do uší a pokusím se usnout.
.

nemůůžu usnou :D

13. srpna 2009 v 1:36 | ..K_ejmii..
Já se tak nudíím :( Vůbec se mi nechce spát :D Ani nemam tušení co sem psát :D.

Zejtra jdu ven s Tomem <3 Kolem 2, bo od půl 5 má trenaal,, A pak kolem 7 jdu snim zas :D <3 ..A v pátek na to vábko no :) Tak se těšííím .. Na ICQ nikdo neni :( Uplně nevím co dělat :D protože nějak nejde spát .. Zejtra bude 1 díl "D.r jen na první pohled" .. Mám předepsáno už 6 dílů :D..
No nic jdu si pro pití a pro jahody a na TV,, měj te se :D


D.R. jen na první pohled.. [ŮVOD]

12. srpna 2009 v 20:00 | ..K_ejmii..

Ahoj, jmenuju se Massie a přináším Vám náhled do mého né moc veselého života.. Na první pohled by nikdo neřekl, že si mám na co stěžovat. Mám kluka Nicka, kterýho miluju. Nejlepší kamarádku Elis, která mi nepopsatelně ve všem pomáhá. Můj táta je právník už celkem dlouho a mamka je profesionální fotografka. Takže "nouzi" o peníze rozhodně nemáme.
Ted si asi říkáte na co si můžu stěžovat. Ale já Vám ukážu, že tak dokonalej život nemám. Tohle všechno bylo kladné z mého života. Ted Vám napíšu i tu druhou né mojí oblíbenou část. Můj kluk je takový .. No jak bych to řekla .. Prostě se rodičům "nelíbí" Je to jinej šálek čaje, což oni nemají rádi. Je venku po nocích .. S kamarádama vyváděj různá blbosti. To já ale nemůžu.

12.8

12. srpna 2009 v 11:13 | ..K_ejmii.. <3
Nazdaar :D 1-7.gif image by SaliskoTak na blogu je pár novinek. Bude tu toho víc, než jen muj deníček a písničky.. Budu sem dávat různy věci pro Váš blog. A taky jeden příběh na díly :) Úvod bude už dneska ve 20:00. :) Taky sem udělala novou rubriku "Graphic" Kam budu dávat moje retouche a pod :) ..Dneska jdu ven s Tomem <3 .. Zejtre nejspíš taky a v pátek s EndyPhotobucket - Video and Image Hosting a ještě s někym koho splašíme na Vábko :) A v sobotu taky.. Na "Chinasky" :D Sice to neposloucháme, ale tak co už aspon se nebudem nudit.. :) Ted se uplně nudíím.. Asi pujdu umejt hlavu a tak :) Dneska tu určitě ještě přibyde.
A děkuju všem co napsali do článku "Poradte" svůj názor :) ..
S prdelkou mojí :*

DESING?

12. srpna 2009 v 10:34 | KEJMINA*
DESINGY NEDĚLÁM KAŽDÉMU A NEČEKEJTE, ŽE DO JEDNOHO DNE HO BUDETE MÍT. 
Prostě záleží na tom, jak se mi bude chtít - jakou budu mít náladu. Desingy dělám nejčastěji i víkend. Do týdne ho budete mít určitěPodmínky:
 1. Na blog musíš pravidelně přidávat články.
 2. Desing nebudeš jakkoliv upravovat.
 3. Nebudeš vydávat za svůj.
 4. Budeš ho mít aspoň týden.
 5. Desingy dělám jen autorským blogum.
Napiš mi NA E-MAIL:
 1. Jak barevný má dess být
 2. Jak velká stránka (přibližně)
 3. Jestli chceš udělat i menu
 4. + oddělovače a různe popisky (dopiš jaké)
 5. + Fotky, obrázky který na desingu mají být
 6. Jestli si desing nastavíš sam/a
 7. Jméno blogu

VŠECHNO POSÍLEJTE NA E-MAIL
blondiie.k@seznam.cz
Sem do článku napište jen, že ste email odeslali. 
Na blog se Vám ozvu, jestli desing udělám nebo ne.

Příběh :)

11. srpna 2009 v 23:41 | ..K_ejmii..


Rozhodla sem se, že budu psát "příběh" ... Mám už předepsáno pár dílů takže zítra se tu objeví úvod. A každej den kolem 20:00 tu bude novej díl :)Myslim, že se máte na co těšit ..


Poradtee :D

11. srpna 2009 v 20:07 | ..K_ejmii..

Ahojte .. Tak Vám sem píšu aby ste mi poradili :D. Dneska mi mamka řekla, že za tejden odlítáme do Španělska. Jenže mě se snima nikam nechce a radši si počkam na příští rok s nejlepší kamarádkou na Djerbu. Do AFRIKY :DŘekla sem to mámě, a ta řekla že těch celejch 10 dnů bych musela bejt u babičky. No tak to teda ne :D.. Ale nakonec sem to "ukecala" a k babce bych mohla chodit jen na jídla. A "hlídala" by mě Iva [teta co bydlí snáma je jí 20]. Přes den bude chodit na chmel a bude doma jezdit kolem 22:00. Takže přes den budu mít volnej barák :D A to se mi jen tak nepoštěstí :D .. Nějak nevim jak se rozhodnout.

http://i128.photobucket.com/albums/p173/nofacealbum/pixelky/pixani0003.gifDo Španělska- sluníčko, moře a opálim se.
http://i128.photobucket.com/albums/p173/nofacealbum/pixelky/pixani0003.gifDoma- volnej barák můžu si dělat "skoro" co chci. Může u nás Tom spát každej den. Protože Ivča dovolí :D


...Tak co by ste brali vy? :D


Láska .. ? :(

10. srpna 2009 v 18:43 | ..K_ejmii..
..:(

>Važte si toho co máte, protože je pozdě vážit si toho co jste měli ..

>Kdo chce být štastný musi se naučit zapomínat ..

>Neplač že to skončilo .. Bud rád, že se to vůbec stalo

>Minuta je rok a vteřina zas století. Já chci zase cítit tvoje něžné objetí. Chci držet Tě v náručí a
sladký polibek Ti dát.. Chci být prostě s Tebou. Nic víc si nechci přát ..

>Milovat neznamená jen mít rád, milovat je věřit a opravdu znát ..Milovat je ODPUSTIT a znovu podat ruce, milovat je rozdělit duši i srdce

>Láska je zrádná a plná boletsti snad jednou lidé pochopí, že láska není jen pouhá hra na city..

>Není vítěz ten kdo zvítězil, ale ten kdo miloval zranen byl a přece odpustil :(

8.8! S Ajdulou :*

9. srpna 2009 v 22:46 | ..K_ejmii.. <3
Nazdarr :D Takže včera nejlepší :D Spala u nás Ajka,, Kolem 4 přišla.. Sme šli s klukama na obchvat .. Tom s Dedem skákali .. :D "já celá posraná"Tom byl pak celej štastnej že to zvládl :P Dobrej ne? :) Je to celkem dost vejška .. No s klukama sme byli do 7 a pak šly na kola asi do 10 tak fáine :) Kolem 12 sme koukali na "Pád do tmy" Já vim, starej horor jenže sem se nikdy neodhodlala se na něj podívat protože říkali jak je hnusnej .. Jo a je a né málo :D Když to tam vybaflo tak sme se s Endy hádaly[s hlavama pod peřinou] kdo to pujde vypnout :D Když sme to dokoukaly, tak sme šli na zahradu .. Bylo tak půl 2 .. A byli už hvězdy! :) Sme koukaly .. A přesně ve 2:00 sme skočily do bazénu :D ze začátku studený, ale bylo 26 stupnu tak paráda :D Pak sme se usušili .. Šli na lehátka a usly :D kolem 5 sme se vzbudili tak sme odcestovaly do pokoje a šly spát :D Nezapomenutelnej večer .. :)

____________
Dneska s Janičkou .. Plno fotek :P Pak sem nějaky možná dám :)

Něco na poslech

9. srpna 2009 v 21:00 | ..K_ejmii..
Pozdějc napíšu i článek ..
+ bude novej dess :) ZASE :D